Acta Asiatica Varsoviensia (AAV) jest rocznikiem naukowym Instytutu Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych PAN poruszającym różne aspekty kultury kontynentu azjatyckiego. AAV publikuje teksty należące do nauk humanistycznych, w szczególności dyscyplin takich jak: nauki o kulturze i religii, nauki historyczne, a także filozofia i literaturoznawstwo.

 

Czasopismo wydawane jest w języku angielskim, w porozumieniu z redakcją możliwe są również publikacje w językach kongresowych.

 

AAV jest indeksowane w kilku bazach referencyjnych o zasięgu międzynarodowym, w tym SCOPUS, CEJSH, DOAJ, EBSCO, ERIH Plus, Google Scholar, Index Copernicus.

 

Punktacja MNiSW: 40 (2021)

 

Wszystkie artykuły są dostępne w Open Access CC BY-NC-ND 3.0.

 

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Dane adresowe:

Instytut Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych Polska Akademia Nauk
ul. Nowy Świat 72
00-330 Warszawa
tel. (22) 657 27 91

Przydatne linki

Formularz logowania

Our website is protected by DMC Firewall!